Kino, telewizja, internet

Reklama

Kino, Telewizja, Internet

Startowaliśmy na rynku realizując reklamy dla największych marek w Polsce. Dzisiaj możemy pochwalić się reklamami emitowanymi w kinie i telewizji. Ale to nie znaczy, że nie kręcimy dla internetu. Tak szczerze, to właśnie internet jest najlepszym miejscem do reklamowania się, więc jeżeli nie jesteś globalną marką, to trafiłeś w dobre miejsce. My wykorzystujemy doświadczenie nabyte przy największych telewizyjnych produkcjach i przenosimy je na błyskotliwe kampanie internetowe.

Zobacz co proponujemy

Spot reklamowy do internetu

Dzisiaj błyskotliwa reklama nie wiąże się z ogromnymi kosztami. Zrobiliśmy wiele reklam startupów i małych firm i naprawdę, na planie wystarczą dwie osoby, aby powstał świetny film promujący Twoją usługę lub produkt. Gwarantujemy, że Ty będziesz zadowolony z efektu, a Twoja księgowa z faktury. Kochamy to co robimy, dlatego możesz mieć pewność, że niezależnie od wielkości projektu zaangażujemy się w 100%.

Kontakt

Reklama filmowa

Jesteśmy absolwentami szkół filmowych, pracowaliśmy na dużych planach filmowych. Zrobiliśmy kilkanaście telewizyjnych i kinowych reklam. Wiemy jak poradzić sobie z kilkunastoosobową ekipą, kamerami Phantom i Arri, lampami 12kW czy ujęciami z dronów. Pracujemy na profesjonalnych narzędziach kolorystycznych i zdażyło nam się zapełnić stadion 60 tysiącami kibiców. To właśnie dlatego jesteśmy gotowi zrealizować dużą, filmową reklamę, której budżet będzie współmierny do oczekiwanego efektu.

Kontakt

Zobacz nasze reklamowe portfolio

PGE Turów Zgorzelec / Energia

Polsat Boxing Night - Głowacki vs Usyk / Spot TV 1

Polsat Boxing Night - Głowacki vs Usyk / Spot TV 2

PGE Turów Zgorzelec / Playoffy 2015/16

Football Change / Napisz swoją historię

myPhone / Hammer

iTOLED / Kalkulator Oszczędności

Miasto Żory / Kampania mieszkaniowa

myPhone / C-smart

MOK Żory / Czas na Kulturę

Eiger / film wizerunkowy

Millenium Bank / Perfetto!

myPhone / Artis

Button Clothes for Men

Zaufali nam