Dlaczego YouTube?

Dzięki reklamom w YouTube możesz dotrzeć do tak samo dużej grupy docelowej jak w przypadku reklam telewizyjnych i zapłacić za to nieporównywalnie mniej.
Wg badań w 77% przypadków zwrot z inwestycji w reklamy Youtube jest wyższy niż w reklamy TV. Dzisiaj naprawdę nie trzeba mieć ogromnych pieniędzy żeby wystartować z kampanią reklamową. Znamy się na realizacji spotów, które zwracają na siebie uwagę i nie umkną widzom, do których chcesz dotrzeć.

Jeżeli jeszcze Cię nie przekonaliśmy do reklamowania się w YouTube, to rzuć okiem na poniższe liczby. One nie kłamią.

16

Milionów

Tylu Polaków co miesiąc odwiedza YouTube

9

Milionów

Wyszukiwań miesięcznie

14

Milionów

Obejrzanych filmów przez polskich internatuów

3

Witryna w Polsce

2

Wyszukiwarka w Polsce

1

Serwis wideo w Polsce

YouTube oferuje dwa formaty reklam wideo

Reklamy niepomijalne

Reklamy niepomijalne mogą trwać 6 lub 20 sekund. Mogą być wyświetlane przed lub w trakcie filmów na YouTubie. Za reklamę płaci się dopiero po interakcji widza z filmem (np. przejściem na Twoją stronę www). Specjalizujemy się w realizacji spotów, które występują w dwóch długościach - standardowej (30-60 sekund) i mobilnej, czyli właśnie 6 sekundowej.

Reklamy pomijalne

Reklamy pomijalne mogą trwać do 60 sekund. Po pierwszych 5 sekundach reklamy pojawia się przycisk, który umożliwia pominięcie reklamy - dlatego naszym zadaniem jest przykucie uwagi widza na tyle, aby wytrwał do końca lub zainteresował się Twoim produktem. W wypadku reklam pomijalnych zapłacisz za nią dopiero gdy widz obejrzy 30 sekund (lub całą, jeżeli jest krótsza).

Przekonaliśmy cię?

Zobacz nasze reklamowe portfolio

Zaufali nam